הדפסה על מדבקות לבתי עסק ומפעלים

0

  לקבלת הצעת מחיר

  התקשר למספר 077-8040540

  או במייל [email protected]

  או השאר פרטים

  כאשר אנחנו מנהלים בית עסק או מפעל האחריות שיש על גבנו היא רבה. חלק מהאחריות שלנו היא להפוך את השימוש במוצרים שאנחנו מייצרים או משווקים לנוחה ולנגישה לכל לקוח. הדפסה על מדבקות יכולה לאפשר לנו להפוך את הקנייה והשימוש במוצרים שלנו לנוחים ובטוחים יותר עבור כל לקוח. כאשר אנחנו רוצים ליידע את הצרכנים בדבר תכונות מיוחדות של המוצר שלנו או בדבר אזהרות שחשוב להיות מודעים אליהם כאשר קונים או משתמשים במוצר. מדבקות עם אזהרות שונות או הוראות שימוש במוצרים יכולים להקל את השימוש של הלקוחות במוצר שלנו ויש מקרים בהם מדבקות אלו ממש מצילות חיים.

  הדפסה על מדבקות ושיווק המוצרים של העסק שלנו

  הדפסה על מדבקות יכולה לאפשר לנו לשווק באופן חכם יותר את המוצרים שלנו. באמצעות מדבקות שכתוב עליהם מבצע או מדבקות שימשכו במדף המוצרים בחנויות תשומת לב למוצר שלנו. חשוב מאוד לעצב את המוצרים באופן שיהיה יצירתי מאוד וימשוך הרבה מאוד תשומת לב. אסור לפרסם את המוצרים באמצעות הטעיית ציבור הקונים או מכירה באמצעות מידע שקרי או לא נכון. במדבקות השיווקיות אנחנו יכולים לכתוב גם את המחיר של המוצר או התאריך בו הוא פג תוקף.
  הדפסה על מדבקות והגברת בטיחות המוצרים של העסק שלנו
  הדפסה על מדבקות יכולה להגביר את הבטיחות של המוצרים של העסק שלנו. כאשר אנחנו מייצרים למשל מוצרי מזון או מוצרים שלא מיועדים לשימוש של תינוקות חשוב שנפרסם על גביהם אזהרות שיזהירו אנשים עם אלרגיה למוצרי מזון שיש במוצר שלנו או להזהיר הורים לתינוקות שבמוצר שלנו יש חלקים קטנים שהתינוק יכול לבלוע או לשאוף. חשוב מאוד לחשוב טוב מה אנחנו רוצים להדפיס על המדבקות ואז לתכנן איך העיצוב שלהן יהיה אסתטי ויפה.

  מהן אפשרויות העיצוב של הדפסה על המדבקות?

  הדפסת מדבקות יכולה להיות יצירתית מאוד ויפה, אולם יש מספר כללי עיצוב שחשוב להקפיד עליהן בעת הדפסה של מדבקות לעסקים. חשוב להקפיד שהכתב על המדבקות יהיה גדול וקריא – כך שכל אחד יוכל להבין אותו בלי מאמץ. עוד חשוב להקפיד שבמדבקות לא יהיה מלל עם שגיאות כתיב או שגיאות בתחביר. מומלץ גם להתייעץ עם עורך דין בנוגע לניסוח המדויק שכדאי שיופיע על המדבקות – במקרה שלקוח לא מרוצה ירצה לתבוע אותנו הניסוח המשפטי שמופיע על מדבקות מוצרים שלנו חשוב מאוד ויכול לסייע לנו להימנע מתשלומי פיצויים גבוהים. עוד חשוב לשים דגש ולהשקיע מחשבה בצבע של המדבקות ובצבע של הטקסט שמופיע עליהן. לא כדאי למשל להדפיס את הטקסט בצבע אדום על גבי רקע אדום או להדפיס את הטקסט בצבע ירוק על גבי רקע כחול – כי אז הנראות שלו לא תהיה טובה והמסר שלנו לא יעבור.

  5/5 - (2 votes)
  Leave A Reply

  Your email address will not be published.

  פתח וואטספ
  1
  💬 צריכים עזרה?
  היי 👋
  רוצים לשמוע פרטים נוספים ?
  Call Now Button
  דילוג לתוכן