הדפסת מדבקות לרכב מסחרי

אייקון עשר שנות

השאר פרטים
או התקשר למספר
03-5532508

null

אספקה מהירה

אנו בבלום דיגיטל מתחייבים לאספקה מהירה.

null

איכות ללא פשרות

הדפסה על החומרים האיכותים ביותר ללא פשרות עם מכונות של הטכנולוגיה החדשה ביותר

null

שירות אדיב

שירות של 10 שנים
בענף הדפוס

null

מחיר הוגן

אנו מתחייבים לתת מחיר הוגן לכל לקוח באשר הוא

עבודות שלנו

 יתרונות וחסרונות

שילוט רכבים משמש כבר שנים רבות בישראל ככלי שיווקי אפקטיבי וחזק, אותו אימצו חברות מובילות מכל התחומים במשק. מגוון גדול של מדבקות לסוגים שונים של כלי רכב, מאפשר לבעלי העסקים בארץ להציג את המוצרים והשירותים שהם נותנים ולהציע אמצעי התקשרות ללקוחות.

מדבקות אלה יכולות להיות מיושמות על רכבים פרטיים, על משאיות ועל רכב מסחרי והן מהוות אמצעי פרסום יעיל ומוכר, המעניק לעסק חשיפה גבוהה ובלתי פוסקת.

יתרון נוסף של פרסום באמצעות מדבקות לרכב הוא המחיר – בהשוואה לכל אפשרות אחרת, הדפסת מדבקות לרכב היא משתלמת במיוחד.

אפשר גם לשנות ולהחליף אותן בקלות במידת הצורך, כדי לנצל באופן אופטימלי את שטח הפרסום הגדול והיעיל שעל רכבי החברה, או העסק.

חברת בלום דיגיטל מציעה לכם את המומחיות והמקצועיות הדרושות, כדי שתקבלו את השירות והתוצאה הטובה ביותר וגם מדריך קצר שיסביר לכם, איזה סוג של רכב הכי מתאים לפרסום בעזרת מדבקות.

הדפסת מדבקות לרכב מסחרי או לרכב פרטי – מה עדיף?

הדפסת מדבקות לרכב פרטי, יתרונות וחסרונות – לרוב החברות יש כמה רכבים פרטיים, בהם משתמשים אנשי הצוות של החברה. אלה יכולים לסייע בהרחבה של חשיפה ופרסום העסק.

הולכי רגל ונהגים רבים יכולים להיחשף כך למגוון השירותים ופרטי ההתקשרות עם החברה המפרסמת.

מנגד, חשוב לזכור, שמדבקות המתאימות לרכבים פרטיים הן קטנות יחסית ולכן אפשר לשבץ בהן רק מספר מוגבל של פרטים, מה שעשוי לגרום לכך שהפרטים מופיעים בצורה מוקטנת ולא מספיק ברורה.

בנוסף, כדי להבטיח שמדבקות לרכבים פרטיים יהיו אפקטיביות וייראו מצוין, יש למצוא אנשי מקצוע מתחום הגרפיקה, המתמחים בתחום וכן אנשי מקצוע מיומנים ליישום המדבקה על הרכב.

הדפסת מדבקות לרכב מסחרי, יתרונות וחסרונות – שטח הפנים הגדול ברכבים מסחריים הופך אותם לאמצעי אידאלי עבור פרסום באמצעות מדבקות לרכב.

שטח הפרסום הגדול מספק חשיפה רחבה ובולטת, המתאימה לקמפיינים קצרי טווח, או ארוכי טווח באותה המידה ובעלויות משתלמות.

בנוסף, הדפסת מדבקות לרכב מסחרי מספקת שטח פרסום נייד, המגיע לחלקים נרחבים של הארץ, בשעות שונות לאורך היום ומאפשר גישה למגוון גדול של לקוחות פוטנציאלים.

שטח הפרסום הגדול מאפשר הצגה של מספר פרטים, בלי לאבד את גודל התצוגה הברור והנוח לקריאה ולהבנה והמשטח הגדול והישר מאפשר שימוש בחומרי גלם חזקים ואיכותיים. גם פעולת ההדבקה קלה יותר, כך שהתוצאה היא מדבקה איכותית ועמידה במיוחד.

לסיכום – הדפסת מדבקות לרכב מסחרי מגדילה את החשיפה של העסק שלכם

ללא ספק, הדפסת מדבקות לרכב היא אמצעי יעיל במיוחד לשיווק ופרסום של העסק, או החברה. היתרונות ברורים – חשיפה גבוהה וללא הפסקה, עלויות נמוכות, אסתטיקה ומקצוענות, כך שבין אם החברה שלכם מחזיקה רכבים פרטיים, או מסחריים ואפילו משאיות – הרכב הוא שטח פרסום שאי אפשר להתעלם ממנו.

יחד עם זאת, הדפסת מדבקות לרכב מסחרי, בהשוואה לרכב פרטי, מחזיקה ביתרונות ייחודיים, כמו איכות ההדבקה, בזכות השטח הגדול והישר, מדבקות גדולות במיוחד, המאפשרות תצוגה ברורה ואיכותית של המידע אותו אתם מעוניינים לפרסם, כך שתוכלו להוסיף למדבקה גם מספר טלפון וכתובת – הלקוחות יוכלו לקרוא ולרשום לעצמם את הפרטים בקלות.

בלום דיגיטל מציעים הדפסת מדבקות לרכב מסחרי, או פרטי, באיכות גבוהה ומקפידים על מתן שירות אדיב וצמוד, לכל אורך הדרך.

צרו איתנו קשר בהקדם וקבלו מאיתנו הצעה משתלמת לקידום העסק שלכם בעזרת מדבקות איכותיות לרכב, בטלפון: 03-5532508,

 

 

 

 

Call Now Button
דילוג לתוכן